Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
Yeni
Hyundai 1 Kutuplu 3kA - Otomatik Sigorta Modelleri En Uygun Fiyatlarla Hyundai 1 Kutuplu 3kA - Otomatik Sigorta Modelleri En Uygun Fiyatlarla

Hyundai 1 Kutuplu 3kA - Otomatik Sigorta

Liste Fiyatı : 0,00TL
Amper  
Sepete Ekle
Hyundai 1 Kutuplu 3kA - Otomatik Sigorta
Hyundai 1 Kutuplu 3kA - Otomatik Sigorta
Hyundai Electric
0
<p><span style="font-size: 1.6em;">HiBD Serisi 3kA Hyundai otomatik sigortalar; ·</span></p> <ul> <li><span style="font-size: 1.6em;">B tipi (Ev, jeneratör gibi düşük kısa devre akımlı yerlerin korunmasında kullanılır. Manyetik koruma seviyesi 3-5 In’ dir.)</span></li> <li><span style="font-size: 1.6em;">C tipi (Sanayi gibi çoklu endüktif ve kalkış yük akımları fazla olan yerlerin korunmasında kullanılır. Manyetik koruma seviyesi 5-10 In’ dir.)</span></li> <li><span style="font-size: 1.6em;"> D Tipi (Ağır sanayi, trafo, direk yol verilen motorlar gibi kalkış amperleri çok yüksek olan yerlerin korunmasında kullanılır. Manyetik koruma seviyesi 10-14 In’ dir.)</span></li> </ul> <p><span style="font-size: 1.6em;">Üç tipte imal edilmektedir. Hyundai otomatik sigortaları iç teknoloji dizaynı kendisine ait olan ve patentle korunan otomatları özel dizaynı sayesinde en üstün korumayı siz kullanıcılara sağlamaktadır. Otomatik sigortalar 1, 2, 3, 4, 1+N, 3+N kutuplu çeşitlerde imal edilmektedir. Yardımcı kontak bloğu, alarm kontağı, açtırma bobini ve düşük gerilim bobini gibi aksesuarları da mevcuttur.</span></p>
 • Açıklama
  • HiBD Serisi 3kA Hyundai otomatik sigortalar; ·

   • B tipi (Ev, jeneratör gibi düşük kısa devre akımlı yerlerin korunmasında kullanılır. Manyetik koruma seviyesi 3-5 In’ dir.)
   • C tipi (Sanayi gibi çoklu endüktif ve kalkış yük akımları fazla olan yerlerin korunmasında kullanılır. Manyetik koruma seviyesi 5-10 In’ dir.)
   •  D Tipi (Ağır sanayi, trafo, direk yol verilen motorlar gibi kalkış amperleri çok yüksek olan yerlerin korunmasında kullanılır. Manyetik koruma seviyesi 10-14 In’ dir.)

   Üç tipte imal edilmektedir. Hyundai otomatik sigortaları iç teknoloji dizaynı kendisine ait olan ve patentle korunan otomatları özel dizaynı sayesinde en üstün korumayı siz kullanıcılara sağlamaktadır. Otomatik sigortalar 1, 2, 3, 4, 1+N, 3+N kutuplu çeşitlerde imal edilmektedir. Yardımcı kontak bloğu, alarm kontağı, açtırma bobini ve düşük gerilim bobini gibi aksesuarları da mevcuttur.

 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu ürün için henüz kimse yorum yazmamış.
Kapat